Rzeczoznawca budowlany w Warszawie

rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki

Ciągły rozwój w sektorze budownictwa powoduje rosnące zainteresowanie usługami rzeczoznawców budowlanych. Jest to bardzo potrzebny zawód, dzięki któremu wszelkie prace budowlane prowadzone są zgodnie z prawem i z zachowaniem wszelkich niezbędnych norm gwarantujących bezpieczeństwo w trakcie robót.

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki w Warszawie – czym się zajmuje?

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki zajmuje się wykonywaniem różnorodnych ekspertyz technicznych związanych z prowadzonymi robotami budowlanymi. Za sprawą takich dokumentów można określić, czy dane prace są prowadzone zgodnie z przepisami prawa, a jednocześnie pozwalają szybko wychwycić wszelkie nieprawidłowości czy uchybienia.

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki może również wydać odpowiednie zalecenia, co do kontynuowania budowy i ocenia stan techniczny budynku.

Zapraszamy do kontaktu!

Rzeczoznawca budowlany w Warszawie – zakres obowiązków

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki podczas pracy ma szereg zadań do wykonania, które wiążą się z kontrolą budynku pod kątem technicznym i oceną bezpieczeństwa konstrukcji. Wśród tych obowiązków warto wymienić:

  • sporządzanie opinii budowlanych, doradztwo techniczne,
  • kontrola obiektów, jakości robót budowlanych i ich poprawności,
  • wykonywanie projektów budowlanych, także projektów wzmocnień konstrukcji,
  • skanowanie betonu, kontrola zbrojenia, ocena zgodności zbrojenia z projektem, bez potrzeby rozkuwania betonu,
  • wykonywanie nieinwazyjnych badań wytrzymałości betonu, oznaczanie klasy betonu,
  • wydawanie ekspertyz budowlanych,
  • ocena stanu technicznego w tym, ocena nośności fundamentów, stropów i dachów, z niezbędnymi obliczeniami konstrukcyjnymi.

Doświadczony rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki – gdzie są świadczone usługi?

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki oferuje swoje usługi na terenie całego kraju, w tym realizowane są usługi na terenie Warszawy i okolic.

Rzeczoznawca budowlany w Warszawie – ceny

Ceny za usługi rzeczoznawcy budowlanego w Warszawie i nie tylko są indywidualnie dostosowywane na podstawie wielu czynników, a w szczególności rodzaju przeprowadzanego badania. Podczas określania kosztorysu pod uwagę barana jest zatem rodzaj, wielkość oraz poziomu zaawansowania wykonywanych prac w danym projekcie. Ceny za proste ekspertyzy budowlane zaczynają się od 2000 zł. Natomiast ceny za konsultacje techniczne rozpoczynają się od 1 tys. zł

Usługi rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego w Warszawie – korzyści

Usługi rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego wyróżniają się rzetelnością i dbałością o każdy szczegół. Posiada on niezbędne umiejętności, wiedzę, doświadczenie i wykształcenie do pełnienia do wykonywania zaawansowanych ekspertyz budowlanych oraz, co ważne, za sprawą wieloletniej praktyki w zawodzie pomaga klientom wykonać wszelkie czynności podczas prac, aby były one zgodne z prawem. Usługi wykonywane są terminowo i szczegółowo, dzięki czemu zleceniodawca finalnie dostaje odpowiednie, specjalistyczne dokumenty, a zadania wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów.

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki

-kontakt

Adres biura i Pracowni-1:

„Usługi Projektowe Marek Świtlicki”

Elbląg 82-300  ul. Lubartowska 7

tel.  +48   552 341 520

tel.kom. +48 502 712 370

poczta e-mail:

m_switlicki@hot.pl

marek@switlicki.pl

Adres Pracowni-2:

Gdańsk 80-437 ul. Wajdeloty 7/4

tel. +48 585 267 201

tel.kom. +48 502 712 370

Call Now Button