Rzeczoznawca budowlany w Kielcach

Rzeczoznawca budowlany to specjalista o dużej wiedzy oraz doświadczeniu, którego kwalifikacje są niezbędne w wielu sytuacjach. Takim ekspertem jest Marek Świtlicki, który już wielu lat wspiera klientów podczas budowy czy remontu. Jego umiejętności i kompetencje są nieocenione w wielu sytuacjach.

Zapraszamy do kontaktu!

Zakres usług rzeczoznawcy budowlanego w Kielcach

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki świadczy swoje usługi na terenie Kielc oraz wielu innych miast. W ich zakres wchodzi m.in.:

Wszystkie te usługi są realizowane w pełni profesjonalnie oraz przy wykorzystaniu sprawdzonego i niezawodnego sprzętu.

Usługi rzeczoznawcy budowlanego w Kielcach – ceny

Ceny usług rzeczoznawcy budowlanego zależą od wielu istotnych czynników, takich jak zakresu i rodzaju wykonywanych badań czy specyfiki obiektu. Z tego względu każda z usług jest wyceniania indywidualnie. Proste ekspertyzy kosztują od 2 000 zł, natomiast koszt indywidualnej konsultacji technicznej to koszt 1 000 zł. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zakresu usługi oraz oszacowania jej ceny.

Współpraca z rzeczoznawcą budowlanym Markiem Świtlickim w Kielcach

Marek Świtlicki to doświadczony rzeczoznawca, które doskonale wie, jak wspierać klientów na każdym etapie współpracy. Zapewnia pełne zaangażowanie, a także profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Służy swoją wiedzą oraz doświadczeniem, dlatego chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości. Gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Dlaczego warto skorzystać z usług rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego w Kielcach?

Wieloletnie doświadczenie rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego pozwala świadczyć szeroki zakres usług. Każda z nich jest realizowana z największym zaangażowaniem. Wyróżniają się one nie tylko najwyższą jakością, ale również precyzją i rzetelnością. Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki podchodzi do każdego klienta indywidualnie, co pozwala wypracować najlepszy plan współpracy. Do tej pory zaufało mu wielu klientów, którzy chętnie wracają, gdy ponownie potrzebują pomocy doświadczonego i wykwalifikowanego rzeczoznawcy budowlanego, który świetnie zna branżę.

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki

-kontakt

Adres biura i Pracowni-1:

„Usługi Projektowe Marek Świtlicki”

Elbląg 82-300  ul. Lubartowska 7

tel.  +48   552 341 520

tel.kom. +48 502 712 370

poczta e-mail:

m_switlicki@hot.pl

marek@switlicki.pl

Adres Pracowni-2:

Gdańsk 80-437 ul. Wajdeloty 7/4

tel. +48 585 267 201

tel.kom. +48 502 712 370

Call Now Button