Rzeczoznawca budowlany w Krakowie

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki oferuje profesjonalne usługi z zakresu przygotowywania ekspertyz nieruchomości i nie tylko. Firma ta zajmuje się także wykonywaniem projektów, diagnoz oraz udzielaniem porad eksperckich na terenie Krakowa, oraz okolicznych miejscowości. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że warto skorzystać z usług tego rzeczoznawcy i zlecić mu wykonanie konkretnych usług.

Zapraszamy do kontaktu!

Zakres usług rzeczoznawcy budowlanego w Krakowie

Rzeczoznawca budowlany zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem ekspertyz, opinii i badań z zakresu budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego, publicznego oraz przemysłowego. Wykonuje m.in. badania nośności stropów budynków jedno i wielorodzinnych oraz lokali usługowo-handlowych. Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki ma na swoim koncie także wiele projektów szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Usługi rzeczoznawcy budowlanego świadczone są w Krakowie, a także na terenie całej Polski.

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki przeprowadza także profesjonalne ekspertyzy budowlane oraz wydaje orzeczenia o stanie technicznym budynków i opinie budowlane. Zajmuje się także skanowaniem zbrojeń oraz betonu za pomocą nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. W sposób nieinwazyjny, bez ingerencję w istniejącą betonową konstrukcję, rozpozna i pokaże zbrojenie zalane betonem oraz zbada wytrzymałość samego betonu. Można zlecić mu także badanie wilgotności i temperatury różnych materiałów budowlanych. Jest to jednak tylko część z wielu usług oferowanych przez tego rzeczoznawcę.

rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki

Ile kosztują usługi rzeczoznawcy budowlanego w Krakowie?

Ceny poszczególnych usług świadczonych przez rzeczoznawcę budowlanego zależą od wielu różnych czynników. Przede wszystkim wpływa na nie zakres przeprowadzanych badań. Im są one obszerniejsze i wymagają więcej czasu oraz zaangażowania dodatkowego sprzętu, tym ich koszt jest wyższy.

Na cenę wpływa także stan, wiek, wielkość oraz konstrukcja badanego obiektu. Średnia cena konsultacji technicznej to około 1 000 zł. Z kolei wykonanie podstawowej ekspertyzy kosztuje około 2 000 zł.

 

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki w Krakowie— dlaczego warto wybrać jego usługi?

Tym, co wyróżnia rzeczoznawca budowlanego Marka Świtlickiego, jest przede wszystkim ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Przez ten lat współpracowała z wieloma zadowolonymi klientami, którzy docenili najwyższą jakość świadczonych usług. Doświadczenie jest poparte wieloma referencjami oraz rekomendacjami. Dodatkowym atutem jest także profesjonalny sprzęt oraz niezbędne kompetencje, które pozwalają na przeprowadzenie badań w sposób pełni profesjonalny. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług doświadczonego i zaufanego rzeczoznawcy budowlanego w Krakowie.

 

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki

-kontakt

Adres biura i Pracowni-1:

„Usługi Projektowe Marek Świtlicki”

Elbląg 82-300  ul. Lubartowska 7

tel.  +48   552 341 520

tel.kom. +48 502 712 370

poczta e-mail:

m_switlicki@hot.pl

marek@switlicki.pl

Adres Pracowni-2:

Gdańsk 80-437 ul. Wajdeloty 7/4

tel. +48 585 267 201

tel.kom. +48 502 712 370

Call Now Button