Rzeczoznawca budowlany w Bydgoszczy

Pracownia Projektowa Marek Świtlicki” działa na rynku od 1990 roku, oferując wszechstronne usługi projektowe, diagnostyczne oraz eksperckie w obszarze budownictwa na terenie Bydgoszczy i całego kraju. Dbamy o jakość i zgodność z normami w każdym etapie prac. Działamy z pasją i profesjonalizmem, dostarczając rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Rzeczoznawca budowlany w Bydgoszczy – zakres usług

Usługi Projektowe Marek Świtlicki to firma rzeczoznawcy budowlanego świadczącego usługi na terenie Bydgoszczy. Oferuje ona:

Wszystkie usługi są świadczone na najwyższym poziomie oraz w oparciu o specjalistyczną wiedzą i wieloletnie doświadczenie na rynku.

Profesjonalizm i doświadczenie rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego

Firma rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego wyróżnia się przede wszystkim wiarygodnością oraz transparentnością. Świadczy usługi na terenie Bydgoszczy oraz innych dużych miast w całej Polsce. Bogate doświadczenie jest poparte wieloma referencjami oraz opiniami wystawionymi przez zadowolonych klientów.

Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem, który pozwala na wykonywanie kompleksowych badań oraz oferowanych usług. Wszędzie tam, gdzie to jest możliwe, przeprowadzamy badania nieinwazyjne, które są bezpieczne dla badanych obiektów.

Rzeczoznawca budowlany w Bydgoszczy – ceny

Firmę rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego wyróżnia profesjonalne podejście do klientów oraz konkurencyjne ceny. Ich koszt zależy od wielu czynników, a głównie od rodzaju przeprowadzanych badań. Decydująca jest także powierzchnia badanego obiektu, jego wiek oraz konstrukcja. Najprostsze i najmniej skomplikowane ekspertyzy kosztują od około 2000 zł. Cena konsultacji technicznych to około 1000 zł.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego w Bydgoszczy?

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki to jeden z najbardziej doświadczonych i zaufanych ekspertów na rynku. Potwierdza to zadowolenie wielu klientów, którzy korzystali z jego usług. Wyróżnia go profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Są one wykonywane rzetelnie oraz precyzyjnie. Dzięki temu otrzymane ekspertyzy czy orzeczenia są w pełni wiarygodne.

Marek Świtlicki to specjalista wykazujący zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Dba o to, aby klient mógł czuć pełne wsparcie. Jest dostępny dla swoich klientów i służy radą. Chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz udzieli wyczerpujących odpowiedzi na każdy temat związany z zakresem świadczonych przez niego usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy rzeczoznawcy budowlanego oraz kontaktu. Zapewniamy fachowe podejście, konkurencyjne ceny oraz rzetelną realizację wszystkich usług.

Oferujemy nasze usługi również w Poznaniu, Szczecinie i Elblągu.

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki

-kontakt

Adres biura i Pracowni-1:

„Usługi Projektowe Marek Świtlicki”

Elbląg 82-300  ul. Lubartowska 7

tel.  +48   552 341 520

tel.kom. +48 502 712 370

poczta e-mail:

m_switlicki@hot.pl

marek@switlicki.pl

Adres Pracowni-2:

Gdańsk 80-437 ul. Wajdeloty 7/4

tel. +48 585 267 201

tel.kom. +48 502 712 370

Call Now Button