Rzeczoznawca budowlany w Łodzi

rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki

Marek Świtlicki doświadczony rzeczoznawca budowlany z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Świadczy swoje usługi w Łodzi, a także na terenie całej Polski. Edukację ukończył na Politechnice Gdańskiej. Posiada bogate kwalifikacje oraz niezbędne umiejętności w dziedzinie oceny i ekspertyz budowlanych.

Działa prężnie na rynku od 1990 roku, współpracując z największymi markami na terenie kraju. Warto nadmienić także, że jest członkiem PZITB, a także Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Natomiast w latach 2010-2014 był Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej w Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.

Zapraszamy do kontaktu!

Rzeczoznawca budowlany w Łodzi – zakres usług

Warto dodać, że Marek Świtlicki jako rzeczoznawca budowlany w Łodzi, posiada odpowiednie uprawnienia i licencje potwierdzające jego kwalifikacje do wykonywania prac ekspertyzowych oraz doradczych w branży budowlanej.

Niezawodne usługi rzeczoznawcy budowlanego w Łodzi i okolicy

Usługi rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego są oferowane na terenie całej Polski, w tym w Łodzi oraz okolicznych regionach.

Ceny usług rzeczoznawcy budowlanego Marka Świtlickiego w Łodzi

Ceny usług rzeczoznawcy budowlanego zależą od kilku czynników. Głównie od rodzaju i zakresu świadczonych usług, stopnia skomplikowania zlecenia oraz lokalizacji obiektu. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, uwzględniając potrzeby klienta oraz szczególne wymagania projektu. Niemniej jednak, za ekspertyzy budowlane o mniejszym stopniu skomplikowania należy uiścić co najmniej 2 tys. złotych, podczas gdy za konsultacje techniczne – ceny zaczynają się od 1 tys. złotych.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi rzeczoznawcy budowlanego w Łodzi?

Odpowiedzią na zadane pytanie jest przede wszystkim doświadczenie i profesjonalizm, gdyż firma Usługi Projektowe Marek Świetlicki jest obecna na rynku od wielu lat. Rzeczoznawca budowlany Marek Świetlicki posiada bogate kwalifikacje w dziedzinie oceny budowlanej, co gwarantuje wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług.

Do zalet przedsiębiorstwa zalicza się także kompleksowe doradztwo, wsparcie w zakresie oceny technicznej budynków, a także gwarantowaną satysfakcję klienta.

Jeśli poszukujesz rzeczoznawcy budowlanego w Łodzi, to zapraszam do kontaktu!

Rzeczoznawca budowlany Marek Świtlicki

-kontakt

Adres biura i Pracowni-1:

„Usługi Projektowe Marek Świtlicki”

Elbląg 82-300  ul. Lubartowska 7

tel.  +48   552 341 520

tel.kom. +48 502 712 370

poczta e-mail:

m_switlicki@hot.pl

marek@switlicki.pl

Adres Pracowni-2:

Gdańsk 80-437 ul. Wajdeloty 7/4

tel. +48 585 267 201

tel.kom. +48 502 712 370

Call Now Button